18.kolo - Muži

SK ČERNOŠICE - VŠENORY B 7:1

Branky: 8. Krajánek František (pen.), 25. Pařík Martin, 28. Zikeš Milan, 77. Krajánek František (pen.), 69. Plný Karel, 82. Krajánek František, 85. Krajánek František - 3. Platil Tomáš

Rozhodčí: Filip Petr

Rychlý nástup Všenor, které se z prvního útoku dostaly do snadného vedení, zastavila penalta nařízená za faul na Františka Krajánka, kterou sám faulovaný proměnil. Za několik minut kopaly penaltu i Všenory, ale brankář Pavel Vrzal roztleskal diváky, když míč směřující k tyči vyrazil mrštným skokem mimo bránu. Do kolen srazily hostující tým i dva rychlé góly Martina Paříka a Milana Zikeše, které padly ze standartních situací.

Ve druhé půli hrály Černošice "na jistotu" a nedovolily hostům bránu vážně ohrozit. Naopak to byl domácí tým, který gólově udeřil. František Krajánek proměnil druhou penaltu a po dalších pěkných akcích poslal všenorskou rezervu domů s výsledkem 7:1!