Novinky

Letní příprava začíná!

30.7.2017

V úterý 8.8.2017 se bude od 18:30 konat první přípravný trénink na pozdimní část sezóny. Tréninky mužů budou dvakrát týdně (úterý a čtvrtek). Plán tréninků dalších věkových kategorií bude co nejdříve zveřejněn.

První mistrovské utkání jara

2.4.2017

Naši muži nesplnili roli favorita a na hřišti posledních Roztok se utrápeně doklopítali k remíze 3:3. V prvních minutách měli hráči z Černošice několik tutovek, ale ujala se až pěkně umístněná střela Jiřího Chvojky. Domácí po chvíli srovnali a mohlo se začít znovu. Ve 30. minutě nařídil rozhodčí nepřímý kop za "malou domů" a po jeho zahrání hosté opět vedli. Tentokrát se trefil Samuel Kobranov. Hra nebyla příliš pohledná a na hře Černošic byla patrna nesehranost. To se jim také vymstilo ve druhé půli, kdy se domácí zlepšili a skóre otočili. Vše směřovalo k větší aktivitě Černošic, ale jejich tlak nepřicházel. Spíše domácí byli při chuti... Na konci utkání se ale hosté přece jen zmohli na poslední pokus vstát z mrtvých a v 87. minutě, po faulu na Lukáše Gogu v pokutovém území, proměnil Tomáš Krbec penaltu.

Přípravné utkání před jarní částí sezóny

11.3.2017

Muži sehrají přípravný zápas dne 18.3.2017 od 15.00 v Radotíně. Soupeřem bude tým z Třebotova.

Černošice stále bez porážky

19.9.2016

Černošičtí muži ze čtyř kol vyhráli třikrát a jednou remizovali. Dva body ztratili až v derby s Kazínem B. Příští kolo bude ale nejspíše nejdůležitějším utkáním, neboť pojedeme na hřiště prvních Hostivic. Poté následuje dvoukolová pauza, která bude nejspíše věnována tréninku a regenaraci..

Konec sezony

20.6.2016

Muži odehráli poslední utkání sezony v Jenči a vyhráli 3:1, přestože jich bylo jen deset. Všechny tři góly dal František Krajánek a potvrdil, že je nejlepším střelcem okresu Praha-západ.

V konečné tabulce skončili s 52 body na pěkném pátém místě. Věříme, že mladá krev zúročí letošní zkušenosti a příští rok se pokusí postoupit do III. třídy.

Vítězný 1. máj!

1.5.2016

Naši muži vyhráli nad Červeným Újezdem B 1:0. Žáci rozprášili Dobříč vysoko 10:1!

První utkání na černošickém hřišti

15.4.2016

Naše hřiště prošlo rekonstrukcí a my hlásíme, že na něm dne 1.5. odehrajeme svůj první zápas!

Silná Kosoř ukončila naši jarní neporazitelnost

10.4.2016

I prohrát se někdy musí umět. Kosoř B nás ve 20. kole porazila, konečný výsledek byl 4:6. Více čtěte zde

Také druhé jarní utkání bylo vítězné

4.4.2016

Náš tým vyloupil Hostivice a odvezl si výhru 3:1. Kdo dával góly? Čtěte zde

Na úvod jara se Černošice radují z výhry 7:1

29.3.2016

První utkání se povedlo. Náš tým porazil Všenory 7:1. Více o utkání najdete zde

První utkání se hraje na hřišti v Dobřichovicích!

23.3.2016

Zveme Vás na první jarní utkání fotbalového oddílu SK Černošice, který v neděli 27.3. od 15:00 hostí tým Všenory B. Těšíme se na Vaši podporu!

Zničení hřiště - přeložení zápasů

03.10.2015 23:51

Ve druhé půlce září nám hřiště kompletně zničila divoká prasata, proto jsou pro zbytek podzimu všechna domácí utkání přeložna jinam. Mužstvo žáků hraje své domácí utkání na Kazíně a mužstvo mužů bude hrát na hřišti Dobřichovic. Rovněž došlo ke změně dvou termínů kvůli kolizi s jinými zápasy...